13 mei 2010

lijstvorming kamer west-vlaanderen 2010 en senaatslijst.

gelieve hier de lijst te vinden voor de en de .

Senaat Kamer-West-vlaanderen

 

SENAAT

1. PIRYNS Freya Senator

2. LAMBERT Geert Senator, advocaat

3. DAHMANI Fatiha Sociaal verpleegkundige

4. VAN DIENDEREN Hugo gepensioneerde

5. LAUWERS Eva leerkracht

6. SABER Arfan Shahid zelfstandige

7. MBUYI ELONGA Nancy Bediende

8. PATAER Paul gepensioneerde

9. BULCKENS Klara communicatieverantwoordelijke

10. LAPAUW Bruno arts

11. DE PRINS Francine Socio-cultureel werker

12. HEYLEN Remi bruggepensioneerde

13. PROVOOST Anne Auteur

14. KESTENS Tom artiest

15. DEVYNCK Johanna Actrice

16. TOELEN Toon Historicus

17. SCHOTTE Gerda Inspecteur welzijn

18. VAN ACOLEYEN Mike Milieuconsultant

19. SANTENS Seppe Doctoraatsstudent

20. DAVIDTS Tilly opvoedster

21. VROMMAN Steven Low Impact Man

22. SCHOLIERS Lotte Leerkracht

23. VAN DER TAELEN Luckas Vlaams volksvertegenwoordiger

24. AELVOET Magda gepensioneerde

25. VANBESIEN Wouter Voorzitter GROEN!

1. DANEN Johan docent

2. VERMEYLEN Annemie zaakvoerder

3. DEDRIJ Anne Beleidsmanager

4. CEULEMANS Tobias Doctoraatsstudent

5. MATTHIEU Saraswati bediende

6. LODEWYCKX Herman filosoof

7. STYNEN Katrien Bediende

8. VANSINTJAN Dirk Bediende

9. DE WEDER Liesbet Jurist

10. MINGELS Philippe Vormingswerker

11. JOORIS Inge Persverantwoordelijke

12. ALMACI Ummu Gulsum

13. BOUTMANS Eddy Jurist

14. DE LILLE Bruno staatssecretaris

KAMER

1. De Vriendt Wouter Federaal volksvertegenwoordiger

2. Ryelandt Marleen Advocate (werkte mee met Atomiumwerkgroep)

3. Dejaeghere Veerle Lerares, voormalig sportkampioene

4. Tavernier Maarten Diensthoofd Milieu

5. Bevernage Kathleen Duurzaamheidsambtenaar

6. Bouckenooghe Filiep Bankbediende

7. Geeraert Els Lerares, medestander ATD Vierde Wereldbeweging

8. Vandemaele Matti Jeugdwerker

9. Vercruyce Geert Onthaalouder

10. Avijn Philippe Bediende, ABVV-afgevaardigde

11. Ven Marijke Orthopedagoge

12. Hoedt Sonia Bediende

13. Tousseyn Wim Verpleger

14. Acx Nancy Ervaringsdeskundige armoede en sociale uitsluiting

15. Boydens Maria Lerares

16. Caron Bart Vlaams volksvertegenwoordiger, muzikant, gemeenteraadslid

1. Roelant Sammy Opvoeder

2. De Meester Martine Begeleidster handicaptenzorg

3. Van Moerkercke David Bediende

4. Van Damme Joerie Maatschappelijk werker

5. Vanraepenbusch Ilse Studente journalistiek

6. Vergaerde Annelies Verkoopster

7. De Clercq Stefaan Groene aannemer

8. Ramon Frans Coördinator in Noord-Zuid organisatie

9. Descheemaeker Anne-Mie Verpleegster/leerkracht

 

Reacties

Please check your e-mail for a link to activate your account.